06.07.2018 року на підставі рапорту завідувача та згідно наказу КУ «ТМО «ОЦЕМД та МК» ЗОР за №132/01-06 від 03.07.2018 «Про порядок проведення навчань», навчально-тренувальним відділом КУ «ТМО «ОЦЕМД та МК» ЗОР, були проведені заняття з працівниками Бердянської підстанції ШМД КУ «Мелітопольська станція Е(Ш)МД» ЗОР. Заняття проводилися згідно розкладу та затвердженому графіку за програмою «Професійна підтримка життєдіяльності» (6 годин).

Працівники Бердянської підстанції ШМД КУ «Мелітопольська станція Е(Ш)МД» ЗОР поліпшили теоретичні знання та практичні навички з проведення розширеної серцево-легеневої реанімації згідно уніфікованих наказів та рекомендації ERC, 2015; протоколи надання ЕМД при ГКС, гострих порушеннях серцевого ритму.

Фото 1

01

Фото 2

02

Були поліпшили теоретичні знання та практичні навички з надання ЕМД постраждалим з політравмою, критичною кровотечею, нефатальному утопленні.

Фото 3

03

Фото 4

04

Фото 5

05

Обговорювалися питання відновлення прохідності дихальних шляхів.

Фото 6

06


00

Згідно з наказом Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації (наказ №77-адм. від 11.09.2018 року), КУ «Територіальне медичне об’єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Запорізької обласної ради спільно з Запорізьким державним медичним університетом проводили науково-практичну конференцію «Сучасні аспекти надання екстреної медичної допомоги» та міжобласний чемпіонат команд з надання екстреної медичної допомоги і щорічний міжобласний чемпіонат з надання екстреної медичної допомоги «Запорізькі медичні змагання 2018». Ці заходи були посвячені 50-річчю Запорізького державного медичного університету як вищого медичного навчального закладу та 45-річчю створення військової кафедри Запорізького державного медичного університету.

Фото 1

01

Конференцію відкрив вітальним словом проректор з наукової роботи професор Валерій Туманський. На пленарному засіданні з доповідями виступили: завідувач кафедри медицини катастроф, військової медицини, анестезіології та інтенсивної терапії професор В.І. Перцов, директор КУ «ТМО «ОЦЕМД та МК» ЗОР К.К. Малашенко та його заступник Н.О. Дорошева, доцент Дніпровської медичної академії Т.О.Буряк, асистент кафедри медицини катастроф, військової медицини, анестезіології та інтенсивної терапії ЗДМУ О.А. Льовкін.

Фото 2

02

Також в перший день були проведені майстер-класи з надання ЕМД при бойовій травмі (військовослужбовцями в/ч 3029 Національної Гвардії України); проведення професійної СЛР на симуляторі міжкафедрального тренінгового центру; методів контролю прохідності дихальних шляхів при критичних станах.

Фото 3

03

Фото 4

04

Фото 5

05

Перша частина чемпіонату «Запорізькі медичні змагання 2018» проводились на території Запорізького державного медичного університету. 18 команд учасників чемпіонату представляли медичні вищі (Запорізький державний медичний університет, Дніпропетровську медичну академію, Запорізьку медичну академію післядипломної освіти); команди Запорізької та Мелітопольської станцій Е(Ш)МД, команди медичної служби Запоріжсталі, Вітацентра та військової частини 3029 Національної Гвардії України; команди Харківського, Донецького, Миколаївського, Полтавського обласних центрів ЕМД та МК. Всі команди пройшли тестування в комп’ютерному класі фізіологічного корпусу та завдання в міжкафедральному тренінговому центрі ЗДМУ. Протягом завдання «Небезпечна траса» команди демонстрували знання та практичні навички з надання ЕМД при політравмі; в конкурсі «Стрімкі події» приймали пологи та реанімували новонародженого; в конкурсі «Квест-крос» демонстрували теоретичні знання та практичні навички з проведення базової реанімації, зупинки кровотечі, інфузійної підтримки; в конкурсі «ЗОЖ» проводили професійну СЛР при торакальної травмі.

Фото 6

06

Фото 7

07

Фото 8

08

Другий день чемпіонату «Запорізькі медичні змагання 2018» проводились на території КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги м. Запоріжжя» та оцінювався суддями Харківської, Донецької, Полтавської, Дніпровської областей. Протягом завдання «Диво дерево» команди демонстрували знання та практичні навички з надання ЕМД при політравмі; в конкурсі «Згорів на роботі» надавали ЕМД постраждалим з критичною кровотечею; в конкурсі «капітан Сільвер» надавали ЕМД постраждалим з опіками та травмою очей; а також проводили медичне сортування 15 постраждалих

Фото 9

09

Фото 10

10

Фото 11

11
12

Вы должны быть авторизованы, чтобы оставить комментарий.