08-09 вересня 2017 року у м. Бердянськ була проведена ювілейна обласна науково-практична конференція «Компас анестезіолога».

Кафедра медицини катастроф, військової медицини, анестезіології та інтенсивної терапії ЗДМУ представила доповідь проф. Перцова В.І., ас. Льовкіна О.А. «Перспективи розвитку симуляційного навчання в медицині невідкладних станів».

Також кафедрою медицини катастроф, військової медицини, анестезіології та інтенсивної терапії ЗДМУ у співпраці з навчально-тренувальним відділом КУ «ТМО «ОЦЕМД та МК» ЗОР був проведений семінар-тренінг з надання екстреної медичної допомоги дорослим пацієнтам та дітям при проведенні базової та спеціалізованої серцево-легеневої реанімації, наданні допомоги постраждалим з політравмою.

Також у межах програми семінару анестезистів і медичних сестер відділень анестезіології та інтенсивної терапії (ВАІТ) «Робоче місце анестезиста» був проведений семінар-тренінг для середнього медичного персоналу з питань «Стандартів проведення СЛР», «Педіатричної BLS» та «Відновлення прохідності дихальних шляхів» (малими групами на манекенах).

Фото 1

01

Фото 2

02

Фото 3

03


В рамках Всеукраїнської конференції «Виховний простір як вихідна умова розвитку життєвокомпетентнісної особистості», проведеного на базі Запорізького багатопрофільного ліцею №99 28.09.2017 року навчально-тренувальним відділом КУ «ТМО ОЦЕМД та МК» ЗОР був проведений коворкінг (зона активної взаємодії учнів, вчителів та батьків) та майстер-клас школярами 8 «А» класу Запорізького багатопрофільного ліцею №99 з надання домедичної допомоги:

  • алгоритм первинного огляду критичного пацієнта;
  • виклик допомоги;
  • проведення базової серцево-легеневої реанімації;
  • використання автоматичного зовнішнього дефібрилятора.

Фото 1

01

Фото 2

02

Фото 3

03


13 жовтня 2017 року Запорізьким державним медичним університетом на базі КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5» була проведена науково-практична конференція для лікарів-інтернів анестезіологів «Через терени до зірок».

Кафедрою медицини катастроф, військової медицини, анестезіології та інтенсивної терапії ЗДМУ у співпраці з навчально-тренувальним відділом КУ «ТМО ОЦЕМД та МК» ЗОР та технічною підтримкою Хортицької п/с були проведені симуляційні тренінги з використанням муляжів, манекенів та сучасного обладнання з надання екстреної медичної допомоги:

  1. Відновлення прохідності дихальних шляхів. «Важкі дихальні шляхи», алгоритм дії.
  2. Надання ЕМД постраждалому з політравмої. Концепція ATLS.
  3. Сучасні рекомендації по серцево-легеневої реанімації. ERC, 2015.

Надання ЕМД постраждалому з політравмою

Фото 1

04

Фото 2

05

Фото 3

06

Сучасні рекомендації по серцево-легеневої реанімації. ERC, 2015

Фото 4

07

Відновлення прохідності дихальних шляхів. «Важкі дихальні шляхи», алгоритм дії

Фото 5

08


19-20 жовтня 2017 року, у м. Запоріжжя, на базі Запорізької міської клінічної лікарні №9, була проведена щорічна школа реґіонарної анестезії «Козацький спис».

Фото 1

09

У цьому році школа була присвячена питанням передопераційної підготовки, включаючи харчування хворого, попереднє знеболювання, питання безпеки при прийомі препаратів для лікування супутньої патології, укладку хворого на столі (кріслі), формування позитивного настрою пацієнта, налагодження судинного доступу, застосування УЗ локації, седація, асептика, оснащення робочого місця анестезиста і анестезіолога та нормативній базі з цього приводу.

Фото 2

10

Завідувачем навчально-тренувального відділу КУ «ТМО ОЦЕМД та МК» ЗОР була проведена демонстрація техніки УЗ-асистованої блокади плечового сплетення у травматологічних хворих.

Вы должны быть авторизованы, чтобы оставить комментарий.