Згідно з планом головних організаційних заходів Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації на 2014 рік, 17 січня 2014 року у м. Мелітополь, була проведена науково-практична конференція «Актуальні питання інтенсивної терапії крововтрати».

Від КУ «ТМО «ОЦЕМД та МК» ЗОР виступили:

Завідувач навчально-тренувальним відділом КУ «ТМО «ОЦЕМД та МК» ЗОР Льовкін О.А. з доповідями «Приобретение практических навыков в симуляционных центрах для оказания Э(С)МП пострадавшим с политравмой».

Також силами навчально-тренувального відділу КУ «ТМО «ОЦЕМД та МК» ЗОР був проведений майстер-клас «Надання екстреної медичної допомоги постраждалим з політравмою на ДГЕ».

В майстер-класі брали участь:

  1. Завідувач навчально-тренувальним відділом КУ «ТМО «ОЦЕМД та МК» ЗОР Льовкін О.А.
  2. Бригада Е(Ш)МД м. Мелітополь.

Проведення майстер-класу «Надання екстреної медичної допомоги постраждалим
з політравмою на ДГЕ» на НПК, м. Мелітополь01

Згідно з планом головних організаційних заходів Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації на 2014 рік, 7-8 травня 2014 року у м. Запоріжжя, була проведена науково-практична конференція «Анестезия и интенсивная терапия на современном этапе» десятая школа регионарной анестезии «Козацький спис» «Регионарная анестезия: проблемные вопросы осложнения, лечение боли».

Від КУ «ТМО «ОЦЕМД та МК» ЗОР виступили:

  1. Завідувач навчально-тренувальним відділом КУ «ТМО «ОЦЕМД та МК» ЗОР Льовкін О.А. з доповідями «Алгоритм забезпечення та контролю ефективності знеболювання при невідкладних станах» та «Наш опыт применения межлестничной проводниковой анестезии по Виннею при оперативных вмешательствах на верхней конечности».

Також силами навчально-тренувального відділу КУ «ТМО «ОЦЕМД та МК» ЗОР був проведений майстер-клас по реґіонарним методам знеболювання у постраждалих з травмою.

В майстер-класі брали участь:

  1. Завідувач навчально-тренувальним відділом КУ «ТМО «ОЦЕМД та МК» ЗОР Льовкін О. А.
  2. Лікар-інтерн невідкладних станів Одінцова А. С.

Проведення майстер-класу по реґіонарним методам знеболювання у постраждалих
з травмою на школі регионарної анестезії «Козацький спис», м. Запоріжжя

Фото 1

02

Фото 2
03

Згідно з планом головних організаційних заходів Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації на 2014 рік, 04 червня 2014 року навчально-тренувальним відділом КУ «ТМО «ОЦЕМД та МК» ЗОР був проведений семінар-тренінг на тему «Надання екстреної медичної допомоги постраждалим з травмою при надзвичайних ситуаціях».

Семінар-тренінг проводився на базі підстанції спеціалізованих бригад Е(Ш)МД. До проведення семінару були залучені лікарі, фельдшери, водії реанімаційних та загально профільних бригад Е(Ш)МД, лікарі-інтерни невідкладних станів та статисти.

Під час проведення семінару-тренінгу були розглянуті питання:

  1. Оповіщення події НС силами оперативно-диспетчерської служби.
  2. Взаємодія бригад Е(Ш)МД з бригадами медицини катастроф.
  3. Проведення сортування постраждалих з травмою силами бригад Е(Ш)МД.
  4. Відпрацювання практичних навиків надання екстреної медичної допомоги постраждалим з травмою на догоспітальному етапі.
  5. Після завершення семінару-тренінгу «Надання екстреної медичної допомоги постраждалим з травмою при надзвичайних ситуаціях» були розібрані дії бригад Е(Ш)МД із зазначенням тактичних помилок.

Проведення семінару-тренінгу: «Надання екстреної медичної допомоги постраждалим
з травмою при надзвичайних ситуаціях»04

Вы должны быть авторизованы, чтобы оставить комментарий.