У 2012 році, у місті Енергодар Запорізької області силами навчально-тренувального відділу КУ «ТМО «ОЦЕМД та МК» ЗОР був проведений майстер-клас по проведенню серцево-легеневої реанімації.

Основні питання майстер-класу:

  1. Взаємодія оперативно-диспетчерської служби з бригадами Е(Ш)МД при надзвичайних станах.
  2. Сучасні принципи надання екстреної медичної допомоги постраждалим з травмою.
  3. Серцево-легенева та церебральна реанімація. Рекомендації ERC-2010.

Проведення майстер-класу «Основи підтримки життя», м. Енергодар01

17-19 квітня 2013 р. у м. Київ був проведений Всеукраїнський конгрес з міжнародною участю «Екстрена медична допомога: організаційно-методичні та клінічні аспекти. Досвід, проблеми та перспективи розвитку».
Льовкін О.А. зробив доповідь на тему «Сучасні методи відновлення та підтримки прохідності дихальних шляхів на догоспітальному етапі».

22 – 24 травня 2013 року у м. Київ була проведена науково-практична конференція «Екстрена медична допомога», науковий симпозіум «Стандартизація екстреної медичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» та український чемпіонат бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги з міжнародною участю (п’ятий).

На науковому симпозіумі «Стандартизація екстреної медичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» виступив Льовкін О.А. з доповіддю «Використання ларингеальной маски на догоспітальному етапі» та доповіддю «Тактика ведения пострадавших с тяжелой ЧМТ на догоспитальном этапе».

Навчально-тренувальний відділ КУ «ТМО «ОЦЕМД та МК» ЗОР приймав участь в організації, підготовці та участі у чемпіонаті бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги. Була представлена бригада Е(Ш)МД в складі: лікар (Льовкін О.А.), фельдшери (Кузьменко О.О. та Гузь О.М., водій (Корсунський В.)

Участь бригади Е(Ш)МД м. Запоріжжя в чемпіонаті бригад Е(Ш)МД
з міжнародною участю, м. Київ 22 – 24 травня 2013 року01

Надання екстреної медичної допомоги постраждалому з політравмою (чемпіонат бригад Е(Ш)МД
з міжнародною участю, м. Київ 22 – 24 травня 2013 року)02

Проведення серцево-легеневої реанімації (чемпіонат бригад Е(Ш)МД
з міжнародною участю, м. Київ 22 – 24 травня 2013 року)03

06-07 червня 2013 у м. Тернопіль була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання підготовки кадрів з екстреної медичної допомоги і медицини катастроф у вищих медичних навчальних закладах 1-4 рівня акредитації»

Фото з конференції04

Вы должны быть авторизованы, чтобы оставить комментарий.